Angajez barman ospatar

De la Leo Monica Rares Chirica

  • Comunicación

🥂Angajam barman-ospatar
Te rog mesaj in privat pentru ca nu vad toate comentariile.
m.me/CasaGrillburger
Daca vrei sa vezi viziunea noastra (in ce te bagi 😉) urmareste video atasat
Multumesc!
🙏
Leo

Trage fişierul aici fișierul PDF (max 1G) sau Selectează

Atenţie: Starea candidaturii va fi disponibilă după validarea adresei de email.